مقالات

اجاره روزانه منزل مبله در عسلویه

اجاره روزانه منزل مبله در عسلویه | لیدوماتریپ

اجاره روزانه منزل مبله در عسلویه | لیدوماتریپ

هنگام سفر به عسلویه ممکن است نیاز به اجاره روزانه منزل مبله در عسلویه، داشته باشید. لیدوماتریپ در این زمینه همراه و کمک رسان شما خواهد بود.

بندر عسلویه در حاشیه دریای جنوب قرار دارد. عسلویه شهری شلوغ و صنعتی است ولی دیدن آن از نزدیک خالی ازلطف نیست. از آنجایی که دریای جنوب دور از دسترس مانده و گردشگران کمتری را نسبت به دریای شمال به خود دیده ، تمیزتر و آبی تر است به همین دلیل کف دریا و زیبایی های آن به وضوح دیده می شود و هر چشمی را خیره می کند. اگر کمی از ساحل عسلویه فاصله بگیرید و پا به عمق های زیاد بگذارید، دل کندن از این دریا برایتان سخت تر می شود! و ساعت ها مشغول تماشای شگفتی های خلیج فارس خواهید شد.

سوییت اجاره ای در کنگان

سوییت اجاره ای در کنگان

  • نزدیک ترین شهرها به عسلویه

اگر قصد سفر به عسلویه این بندر جنوبی را دارید شاید به دنبال پیدا کردن سوییت اجاره ای در کنگان باشید. چرا که کنگان علاوه بر اینکه فاصله یک ساعته و نزدیکی تا عسلویه دارد از بندرهای خلیج فارس است که با داشتن ساحلی آرام و دنج می تواند بهترین انتخاب برای اقامت شما در طول این سفر باشد. در این شرایط می توانید هم از محل اسکان خود لذت ببرید و هم به مقصد خود یعنی بندرعسلویه ،سری می زنید.

کنگان با ساحلی تمیز و باصفا بهترین مکان برای افرادی است که می خواهند غروب های به یاد ماندنی و رویایی دریای جنوب را در سکوت و آرامش تجربه کنند که می توانند ساعت ها در ساحل کنگان نشسته و به صدای موج های آبی خلیج فارس گوش دهند.

لیدوما تریپ چگونه بدون دردسر برای شما اقامتگاه پیدا می کند؟

اگر قصد سفر به عسلویه را دارید یقینا به فکر مکانی مناسب برای اقامت خود هستید، مجموعه لیدوما در زمینه رزرو آنلاین اقامتگاه فعالیت می کند. این وبسایت با گردهم آوری واحدهای اجاره ای، این امکان را برای شما فراهم کرده است که مطابق با سلیقه شخصی وبودجه مورد نظرتان، محل های اسکان را به صورت آنلاین ببینید و بپسندید. شما می توانید این اقامتگاه ها را حتی قبل از اینکه چمدان خود را بسته باشد، رزرو کرده و خیال خود را از بابت اقامتی بی دغدغه در سفرتان راحت کنید.

شما همچنین می توانید برای اجاره روزانه منزل مبله در عسلویه یا رزرو سوئیت اجاره ای در کنگان با پشتیبانی سایت لیدوما تریپ تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

اجاره روزانه سوئیت در عسلویه

اجاره روزانه سوئیت در عسلویه

  • برای رزرو کلیک کنید:

اجاره روزانه منزل در عسلویه

سوییت اجاره ای در کنگان

  • بهترین فصل سفر به عسلویه کی هست؟

در کل بهترین زمان سفر به عسلویه از اوایل اسفند تا اوایل اردیبهشت و از مهر تا اوایل آذر است. در مرداد ماه که محلی‌ها به آن خرماپزان می‌گویند، گرمای هوا بسیار غیر قابل تحمل می‌شود؛ شلوغ ‌ترین زمان سفر به بوشهر و عسلویه معمولا زمستان و ایام نوروز است. در زمستان می‌ توانید از آب ‌تنی در آب‌های گرم خلیج‌ فارس و آب و هوای بهاری این شهر لذت ببرید.

منبع: lidomatrip

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت در بوشهر
        اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در بوشهر    
اجاره سوئیت در بوشهر