مقالات

بلیط هواپیما مشهد به بوشهر

سفر به بوشهر

شهر بندری بوشهر در کنار خلیج زیبای فارس با جمعیتی نزدیک به 250هزار نفر (سرشماری سال 95)، 44امین شهر ایران از نظر جمعیت و یکی از کوچکترین مراکز استان کشور است.

به علت موقعیت جغرافیایی استان و دارا بودن منابع عظیم نفتی و گازی به این استان پایتخت انرژی ایران هم گفته می شود. سواحل زیبا، شهرهای باستانی از جمله سیراف و ریشهر و بافت تاریخی بندر بوشهر، بازارهای متعدد، کلیسای خارک، موزه رئیس علی دلواری و … همگی از جاذبه های دیدنی و تاریخی استان هستند.

البته استان بوشهر به خاطر میدان های گازی و نفتی به خصوص در منطقه ی عسلویه مقصد سفرهای کاری مهندسان و تجار زیادی نیز هست.

فرودگاه بوشهر

فرودگاه بوشهر

فرودگاه بوشهر

شهر بوشهر یکی از اولین شهرهای ایران است که هواپیما در آن فرود آمده. فرودگاه بوشهر، فرودگاه اصلی شهر و استان بوشهر است.

در سال‌های پیش از انقلاب کانون پروازهای زیادی به ایران بوده‌ و یکی از دو فرودگاه اصلی کشور در دوران خود محسوب می‌شده‌است. فرودگاه بوشهر نخستین مقصد دو شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز انگلستان و کی‌ال‌ام هلند در ایران بوده‌است.

بلیط هواپیما مشهد به بوشهر

بلیط هواپیما مشهد به بوشهر

بلیط هواپیما به بوشهر

هم اکنون فرودگاه بوشهر در طول روز بیش از 15 پرواز را مدیریت می کند و هر روز از تهران و شهرها بزرگ دیگر به بوشهر و از بوشهر پرواز انجام می شود. مثلا از مشهد به بوشهر هفته ای 3 پرواز کیش به بوشهر هفته ای دو پرواز و از تهران به بوشهر روزانه حداقل 3 پرواز انجام می شود.

اگر قصد خرید بلیط هواپیمای تهران به بوشهر را دارید قیمت آن با توجه به روزی که انتخاب می کنید بین 200 تا 350 هزار تومان متغیر است. قیمت بلیط هواپیمای بوشهر به تهران هم در همین حدود است.

برای پیدا کردن قیمت بهتر بلیط هواپیما به مقصد بوشهر بهتر است حداقل از یک هفته تا 10 روز قبل از تاریخ پرواز اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

همچنین اگر از شهر دیگری به بوشهر می روید مثلا بلیط هواپیمای مشهد به بوشهر را میخواهید احتمالا مثل تهران گزینه های متنوع ندارید ولی به خاطر حجم بالای سفرهای کاری به بوشهر در روزهایی از هفته خواهید توانست پروازهایی را پیدا کنید و بلیط خود را رزرو کنید.

 

اجاره سوئیت در بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجاره سوئیت در بوشهر
        اجاره سوئیت و آپارتمان مبله در بوشهر    
اجاره سوئیت در بوشهر